Dom na sprzedaż
Blachownia Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 24 Kwiecień, 2026 08:06
1 950 000 zł
30000 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:65 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Pow. działki:1978 m2
- Rynek:Wtórny
- Stan:Do gruntownego remontu
- Typ domu:Wolnostojący
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 950 000 zł / 30000 zł/m2
- Ulica: 1 Maja
Opis oferty
NA SPRZEDAŻ DOM W BLACHOWNIul. 1 Maja | blisko jeziora
Cena: 195 000 zł
Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 65 m², usytuowany na działce o powierzchni 1978 m².
Nieruchomość położona w dobrej lokalizacji — ok. 600 m do Jeziora Blachownia oraz Urzędu Miasta. W pobliżu sklepy i podstawowa infrastruktura.
Informacje o nieruchomości:
• dom z cegły
• dach drewniany kryty papą
• ogrzewanie na paliwo stałe
• budynek gospodarczy ok. 16 m²
• nieruchomość do własnej aranżacji
Media:
• prąd (230V / 380V) w budynku
• woda w budynku
• gaz w granicy działki
• kanalizacja w granicy działki
Działka daje możliwość dalszego zagospodarowania lub rozbudowy.
Dobry dojazd do Częstochowy.
Kontakt:
Anna Nocuń – pośrednik (nr licencji KIGN 1547)
Tel: 510 - pokaż numer telefonu -
️ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja: Blachownia
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 1657500 zł do 2242500 zł Powierzchnia : od 55 m2 do 75 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Anna Nocuń
Konto firmowe
Na Lento.pl od 27 mar 2021